Portal
Środa - 26 lutego 2020 Bogumiła, Eweliny, Mirosława      "Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone". Pam Brown  
   
     
Szukaj wg branz
Dodaj wpis


2020-02-14 Bruksela: ministrowie obrony narodowej państw NATO rozmawiają m.in. nt. zagrożeń płynących ze strony Rosji

Szef MON Mariusz Błaszczak reprezentuje Polskę podczas spotkania ministrów obrony narodowej państw NATO w Brukseli. Politycy rozmawiają m.in. o sytuacji na Bliskim Wschodzie. W środę poruszyli też temat zagrożeń płynących ze strony Rosji.


Minister Mariusz Błaszczak poinformował po spotkaniu, że wśród wszystkich państw Sojuszu jest zrozumienie w tej sprawie.– Rozmawialiśmy na temat zagrożeń rosyjskich. Myślę, że możemy być usatysfakcjonowani tym, że jest zrozumienie wszystkich państw Sojuszu Północnoatlantyckiego odnośnie tych zagrożeń; że te zagrożenia nie są lekceważone. To jest bardzo duży sukces, dlatego że to jest podstawa do tego, żeby tym zagrożeniom przeciwdziałać. Wszystkie państwa Sojuszu Północnoatlantyckiego takie zagrożenie dostrzegają – zaznaczył Mariusz Błaszczak.Podczas pobytu w Brukseli szef MON Mariusz Błaszczak odbył też serię indywidualnych spotkań z przedstawicielami państw Sojuszu. Z szefem obrony USA Markiem Esperem rozmawiał o dwustronnej współpracy w kwestii bezpieczeństwa.


Spotkanie ministrów obrony państw NATO w Brukseli zakończy się w czwartek.


RIRM


Źródło: radiomaryja.pl, 13

mj   
     
   © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.  
Webmaster: e-mail (0-18) 449 00 77
 
www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł