Portal
Wtorek - 18 stycznia 2022 Beatrycze, Małgorzaty, Piotra     "Pokora to moc. Pokorą wszystko zwyciężysz" - Fiodor Dostojewski  
   
     
Szukaj wg branz
Dodaj wpis


2021-11-29 Konkurs na najciekawsze prace dyplomowe związane z historią ruchu narodowego i katolicyzmu społecznego w Polsce

Trwa 2. edycja konkursu na najciekawsze prace dyplomowe związane z historią ruchu narodowego i katolicyzmu społecznego w Polsce. Konkurs organizuje Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej. Prace można nadsyłać do 8 grudnia.


Konkurs na najciekawsze prace magisterskie i doktorskie związane z historią ruchu narodowego i katolicyzmu społecznego w Polsce skierowany jest do absolwentów historii, historii sztuki, politologii, teologii, filozofii czy socjologii.


Mogą w nim wziąć udział osoby, których prace dyplomowe zostały obronione w okresie od 15 października ubiegłego roku do 15 listopada tego roku.


Konkurs służy m.in. popularyzacji tematyki dziejów obozu narodowego i katolicyzmu społecznego w środowisku naukowym. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe – mówił dyr. Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej, prof. Jan Żaryn.– Dla najlepszej pracy magisterskiej jest przewidziana nagroda w wysokości 20 tysięcy złotych. Dla najlepszej pracy doktorskiej – 30 tysięcy złotych. Są także nagrody za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca. Eksperci, jurorzy mają możliwość dodatkowego wyróżnienia niektórych prac – podkreślił prof. Jan Żaryn.Konkurs jest realizowany dzięki wsparciu Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Społeczna odpowiedzialność nauki”. Jego regulamin jest dostępny na stronach internetowych resortu oraz Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej. Nabór prac trwa do 8 grudnia. Wyniki konkursu poznamy 21 grudnia.


RIRM


Żródło: radiomaryja.pl,

mj

   
     
   © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.  
Webmaster: e-mail (0-18) 449 00 77
 
www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł