Portal
Niedziela - 18 lutego 2018 Konstancji, Krystiana, Sylwany      "To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia". Paul Holbach  
   
     
Szukaj wg branz
Dodaj wpis


2017-06-18 E. Rafalska: Nowa grupa uprawnionych otrzyma Karty Dużej Rodziny

Karty Dużej Rodziny, oferujące zniżki dla członków rodzin „3 plus”, otrzyma nowa grupa uprawnionych – zapowiedziała podczas V Zjazdu Dużych Rodzin w Nysie minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.


Szefowa resortu była uczestnikiem panelu „Karta Dużej Rodziny jako element polityki rodzinnej”. Spotkanie było częścią ogólnopolskiego, trzydniowego Zjazdu Dużych Rodzin, który zgromadził ponad tysiąc osób z całej Polski.– Dziękuję również partnerom, którzy włączają się w Kartę Dużej Rodziny. Myślę, że to jest właściwa odpowiedź polskiego biznesu na obecność w polityce rodzinnej, w polityce społecznej. Ta obecność jest oczekiwana, ona jest potrzebna, ale nie chciałabym, żebyśmy mówili o polskich rodzinach tylko w wymiarze materialnym. To są też wartości. To jest fundament tych rodzin i myślę, że Karta Dużej Rodziny, która jest dzisiaj głównym tematem spotkania i zjazdu, tworzy wspólnotę dużych rodzin – mówiła minister Elżbieta Rafalska.V Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin zakończy się jutro uroczystą Mszą Św. pod przewodnictwem ks. bp Andrzeja Czai w bazylice mniejszej pw. św. Jakuba i św. Agnieszki w Nysie.


Celem Zjazdu jest integracja rodzin wielodzietnych, wspieranie działań w obszarze polityki rodzinnej i tworzenie pozytywnego obrazu dużej rodziny.


Patronat honorowy nad Zjazdem objął prezydent RP Andrzej Duda.


RIRM


Źródło: radiomaryja.pl, 17 czerwca 2017

mj

   
     
   © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.  
Webmaster: e-mail (0-18) 449 00 77
 
www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł